Wsparcie Szkółki

W wyniku rozwoju naszej szkółki pragniemy przede wszystkim aby każdy nasz podopieczny  czerpał radość z gry w piłkę nożną. Naszym priorytetem jest atrakcyjna oferta zajęć sportowych połączona z pracą wychowawczą. Chcemy stworzyć godne warunki do prowadzenia treningów poprzez zakup sprzętu sportowego oraz strojów i dresów klubowych. Chcemy uczestniczyć w rozgrywkach i turniejach piłkarskich zawierając nowe przyjaźnie i poznając ciekawe miejsca w kraju i zagranicą. Wyżej wymienione inicjatywy są wyłącznie po to, aby młodzi ludzie  poprzez sport prawidłowo się rozwijali i mogli odnosić w przyszłości  sukcesy w życiu sportowym i  osobistym.

Istotnym elementem, który ma bezpośredni wpływ na działalność szkółki piłkarskiej jest wsparcie finansowe zarówno ze strony sponsorów jak i rodziców. Aby w pełni realizować założone cele potrzebujemy pomocy ludzi, wśród  których nasza inicjatywa spotka się  z uznaniem i zrozumieniem. Teraźniejszość wymaga od nas wszystkich adekwatnego zaangażowania się na rzecz kształtowania prawidłowych postaw sportowych, społecznych i emocjonalnych wśród dzieci i młodzieży.

Państwo również możecie wspomóc funkcjonowanie naszej szkółki w postaci wsparcia finansowego. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Prosimy o przekazanie tej informacji bliskim osobom oraz zaprzyjaźnionym firmom, które byłyby także zainteresowane pomocą.

Korzyści dla sponsora:

• umieszczenie logo sponsora na strojach treningowych i startowych;
  • umieszczenie logo sponsora na stronie internetowej klubu;
  • możliwość kolportowania ulotek reklamowych wśród członków szkółki;
  • zaopatrzenie klubu w przenośną reklamę, która będzie rozstawiana podczas imprez sportowych;
  • możliwość korzystania z logo szkółki do celów marketingowych firmy (np. w materiałach reklamowych firma informuje, iż jest sponsorem klubu);
  • wymienienie Państwa firmy w relacjach z turniejów (np. w artykułach prasowych);
  • RADOŚĆ DZIECI Z UPRAWIANIA SPORTU.