Podsumowanie działalności szkółki

Czytaj w rozwinięciu

Podsumowanie działalności szkółki piłkarskiej

MOSiR Brzozów za rok 2010/11

Podsumowując miniony sezon i biorąc pod uwagę, że nabór szkółki piłkarskiej odbywał się na zasadzie dobrowolnych zgłoszeń osiągnięte wyniki można uznać za mocno zadowalające.

Szkółka piłkarska działa już trzy lata. W minionym  roku szkółka cieszyła się szczególnym zainteresowaniem. Na początku wrześnie został przeprowadzony nabór roczników 2000 - 2004, zgłosiło się ponad 30 chłopców. Łącznie z zawodnikami z poprzedniego roku szkółka liczyła 40 adeptów. Chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy. Treningi odbywały się dwa razy       w tygodniu. W jesieni i na wiosnę zarówno na sztucznych boiskach jak i na stadionie w Brzozowie. W okresie zimowym  treningi odbywały się na hali   w Starej Wsi oraz w Brzozowie.

Uczestnicy zajęć nie ponosili opłat za prowadzone zajęcia oraz za wyjazdy. Dzięki przychylności dyrektora MOSiR Pana Kuli otrzymaliśmy nowy komplet strojów oraz możliwość bezpłatnego korzystania z basenu. W czasie ferii chłopcy brali udział w dwudniowym mini obozie kondycyjno szkoleniowym.

Szkółka jest naturalnym uzupełnieniem wychowywania w szkole i w domu. Opiera się na indywidualnym podejściu do każdego zawodnika oraz na kompleksowości treningu. Dzieci uczestniczą w treningach ogólnorozwojowych oraz w grach    i zabawach związanych z piłką nożną. Szkółka stawia przede wszystkim na radość, zabawę, aktywne spędzanie wolnego czasu, następnie na szkolenie i zdobywanie umiejętności piłkarskich.

Dzięki dobrej współpracy z trenerami  z Beska, Sanoka, Trepczy, Krosna mogliśmy rozegrać  sparingi oraz uczestniczyć w turniejach.

Przedstawiam wszystkie wyniki sparingów  i turniejów w jakich braliśmy udział:

- 18.11 sparing z Beniaminkiem Krosno- 10:4

- 19.11.sparing z drużyną z Beska rocznik 1999 i 2000 - 13:6

- 23.12. byliśmy gospodarzem Turnieju o Puchar Burmistrza Brzozowa.

Brzozów I – II miejsce , Brzozów II -V miejsce

- 18.01 udział w turniej Przełom Cup  dla chłopców z rocznika 2000 i młodsi. Zaproszone zostały najlepsze drużyny z Powiatu, a turniej był objęty patronatem OZPN w Krośnie - zaliczony do cyklu imprez - Piłkarska Zima 2011 - 4 miejsce

- na feriach turniej wewnętrzny pomiędzy rocznikami oraz sparing z orlikami rocznik 99

- 10.02 w Sanoku rozegraliśmy sparing z Orłami Sanok – 26:23.

- 29.03 w Sanoku graliśmy sparing  z Orłami Sanok - 13:11

- 21.04 reprezentanci naszej szkółki rozegrali sparing na orliku w Trepczy Wyniki spotkań: Brzozów - Trepcza (chłopcy) 8:1 Brzozów - Trepcza (dziewczęta rocznik 98) 3:3

- 21.05 w Trepczy nasza szkółka uczestniczyła w Turnieju Friends Cup. W turnieju uczestniczyły trzy szkółki: Orły Sanok, Gminna Szkółka Piłkarska   w Trepczy, Szkółka Piłkarska Mosir Brzozów, każda wystawiła po dwie drużyny, starsza grupa rocznik 2000-01, młodsza 2002-04.

II miejsce Brzozów II, III miejsce Brzozów I

- 13.06.  sparing z Beniaminkiem Krosno – 6:4

-16.07. Turniej Rok Euro 2012w Krośnie. rocznik 2002   i  młodszy, uczestnicy: Przełom Besko, Beniaminek, DAP Dębica, UKS 6 Jasło- V miejsce

Zakończenie i podsumowanie roku obyło się po ostatnim czerwcowym treningu. Pożegnaliśmy absolwentów wręczając im dyplomy ukończenia szkółki.  Od nowego roku absolwenci będą reprezentować drużynę orlików.

Trener

Paweł Szałajko