Inna » Inne rozgrywki |
dzisiaj: 24, wczoraj: 46
ogółem: 1 096 651
statystyki szczegółowe
L.p. GRUPA A L.p. GRUPA B
1 Stal Biali Rzeszów 1 Stal Biali Rzeszów
2 Stal Niebiescy Rzeszów 2 Stal Niebiescy Rzeszów
3 Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl 3 Orły Sanok
4 Sokół Łańcut 4 Sokół Łańcut
5 Grunwald Budziwój 5 DAP Dębica
6 Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów 6 Soccer Ropczyce
Mecze rozgrywane w 2 grupach „każdy z każdym” /14 minut bez przerwy/
8.45 – uroczyste rozpoczęcie turnieju przez organizatorów, przybyłych gości.
Wynik:
1. Grupa A godz. 9.00 Stal Biali Rzeszów - Stal Niebiescy Rzeszów :
2. Grupa B godz. 9.15 Stal Biali Rzeszów - Stal Niebiescy Rzeszów :
3. Grupa A godz. 9.30 Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl - Sokół Łańcut :
4. Grupa B godz. 9.45 Sokół Łańcut - Orły Sanok :
5. Grupa A godz. 10.00 Grunwald Budziwój - Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów :
6. Grupa B godz. 10.15 DAP Dębica - Soccer Ropczyce :
7. Grupa A godz. 10.30 Stal Niebiescy Rzeszów - Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl :
8. Grupa B godz. 10.45 Orły Sanok - Stal Niebiescy Rzeszów :
9. Grupa A godz. 11.00 Sokół Łańcut - Grunwald Budziwój :
10. Grupa B godz. 11.15 Sokół Łańcut - DAP Dębica :
11. Grupa A godz. 11.30 Stal Biali Rzeszów - Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl :
12. Grupa B godz. 11.45 Stal Biali Rzeszów - Orły Sanok :
13. Grupa A godz. 12.00 Stal Niebiescy Rzeszów - Sokół Łańcut :
14. Grupa B godz. 12.15 Stal Niebiescy Rzeszów - Sokół Łańcut :
15. Grupa A godz. 12.30 Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl - Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów :
16. Grupa B godz. 12.45 Soccer Ropczyce - Orły Sanok :
17. Grupa A godz. 13.00 Stal Biali Rzeszów - Sokół Łańcut :
18. Grupa B godz. 13.15 Stal Biali Rzeszów - Sokół Łańcut :
19. Grupa A godz. 13.30 Szkółka Piłkarska 16 Przemyśl - Grunwald Budziwój :
20. Grupa B godz. 13.45 DAP Dębica - Orły Sanok :
Wynik: godz. 14.00
21. Grupa A godz. 14.00 Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów - Stal Niebiescy Rzeszów :
22. Grupa B godz. 14.15 Soccer Ropczyce - Stal Niebiescy Rzeszów :
23. Grupa A godz. 14.30 Stal Biali Rzeszów - Grunwald Budziwój :
24. Grupa B godz. 14.45 Stal Biali Rzeszów - DAP Dębica :
25. Grupa A godz. 15.00 Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów - Sokół Łańcut :
26. Grupa B godz. 15.15 Soccer Ropczyce - Sokół Łańcut :
27. Grupa A godz. 15.30 Stal Niebiescy Rzeszów - Grunwald Budziwój :
28. Grupa B godz. 15.45 Stal Niebiescy Rzeszów - DAP Dębica :
29. Grupa A godz. 16.00 Stal Biali Rzeszów - Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów :
30. Grupa B godz. 16.15 Stal Biali Rzeszów - Soccer Ropczyce :
Ceremonia zakończenia połączona z uroczystym wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom turnieju około godziny 16.30.
Życzymy przyjemnej zabawy !!!
|