Informacje- wyjad Kraków

• autor: pawlos200, 2013-05-29 21:41

Wyjazd 01.06.(sobota) o godz.6:00 spod kina w Brzozowie,

zbiórka 5:45 proszę być punktualnie,

Dzieci,  które nie biorą udziału w turnieju zabierają ze sobą: 20 zł na ZOO i obiad -  płatne na treningu piątkowym lub w dniu wyjazdu, legitymacje, kurtki lub peleryny przeciwdeszczowe w razie niepogody, wyprawkę kanapki, picie, kieszonkowe,

Zgody rodziców proszę dostarczyć na treningu lub w dniu wyjazdu, jeśli ktoś nie otrzymał to zamieszczam treść zgody w załączniku.

Lista opiekunów:

Iżyk Marcin, Siwak Mirosłąw, Knap Jacek, Zdziarska Lilii, Kędra Renata, Paszkaniak Adam, Targowski Wojciech, Paweł Szałajko, Justyna Szałajko.

Skład na turniej: Zdziarski Michał, Zdziarski Norbert, Lepucki Michał, Knap Paweł, Kędra Konrad, Piwowar Arkadiusz, Lasek Bartłomiej, Dydek Piotr, Komski Łukasz, Paszkaniak Eryk, Boroń Jakub, Bieńczk Piotr,

Zacharski Miłosz, Brajta Karol,

Gramy na boisku trawiastym w strojach białych klubowych, (niebieskie można zabrać na przebranie) proszę aby każdy miał o odpowiednie buty na trawę. Pamiętamy o dresach aby ubrać się między meczami. Nasza grupa:

Sandecja Nowy Sącz

Górnik Jaworzno

Pcimianka Pcim

MOSiR Brzozów

Pierwszy mecz gramy o 10:00

Brzozów, 28.05.2013r.

Zgoda na wycieczkę do Krakowa

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ………………………………………………………….w wycieczce jednodniowej do Krakowa, która odbędzie się 01.06.2013r.

Aktualny tel. kontaktowy rodzica ……………………………………………..

Moje dziecko dobrze/źle* znosi  jazdę autobusem

Podpis rodziców(prawnych opiekunów)

niepotrzebne skreślić*                                                     ………………………………………………………….