Podsumowanie wyjazdu do Krakowa

• autor: pawlos200, 2013-06-03 22:18

Na wstępie chciałbym podziękować firmie Polikat za pomoc finansową w postaci pokrycia kosztów paliwa, Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce za udostępnienie autokaru, oraz rodzicom opiekunom panu Jackowi, który koordynuje współpracę z firmą Polikat oraz panu Adamowi za pyszne kiełbaski na turnieju.

Myślę, że dzieci najlepiej przekazały wrażenia lecz postaram się w skrócie podsumować.

Turniej zaczynamy wspaniale i wygrywamy z gospodarzem Krakusem Nowa Huta 5:1 bramki dla nas strzelali (Łukasz Komski x3, Paszkaniak Eryk, Lasek Bartłomiej) lecz bohaterem był Jakub Boroń, który zaprezentował wysoką formę. Drugi mecz jak się okazało ze zwycięzcą całego turnieju Górnik Jaworzno przegrywamy zdecydowanie 1:6 bramka dla nas Jakub Boroń. Ostatni mecz z  Sandecją w fatalnych warunkach pogodowych przegrywamy 4:1 (Komski Łukasz) W tym meczu nie brakowało kontrowersji lecz o tym trzeba zapomnieć.

W tym czasie młodsza grupa zwiedzała ZOO. Z relacji opiekunów wiem, że bardzo się podobało. Ale wszyscy czekali na deser czyli mecz Cracovi, nikt się nie zawiódł, super gra, piękna oprawa, wspaniały doping czego chcieć więcej.

Grupa dzieci okazała się bardzo zdyscyplinowana i nie było najmniejszych problemów. Gratuluję rodzicom wychowania dzieci.

Myślę, że takie wyjazdy będziemy powtarzać częściej. Pieniądze które zostały przeznaczę na zakończenie sezonu które odbędzie się 29czerwca.

trener