Polikat Cup 2013

• autor: pawlos200, 2013-06-15 23:01

W dniu 8 czerwca 2013 r. Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów była organizatorem turnieju piłki nożnej chłopców rocznik 2003 i młodszych o puchar dyrektora firmy Polikat.

Turniej odbył się na stadionie w Brzozowie w ramach obchodów 20 - lecia firmy Polikat oraz obchodów  Dni Brzozowa . Gościliśmy trzy drużyny: Szóstka Jasło, Ekobal Sanok, Mosir Dukla, a nasza szkółka wystawiła dwie drużyny. Turniej był połączony z piknikiem na którym można było skosztować pyszne słodycze, owoce, kiełbaski przygotowane przez rodziców. Składam serdeczne  podziękowania  rodzicom, którzy pięknym kibicowaniem zagrzewali swoich piłkarzy do gry, za przygotowanie turnieju, oraz firmie Polikat za poniesione koszty związane z turniejem.

Na zakończenie turnieju każdy z uczestników otrzymał medal, a drużyna puchar i dyplom. Nagrody wręczali przedstawiciele firmy Polikat: Pani Sabina Szałajko i Pan Mariusz Birecki.

Wyniki turnieju

Mosir Brzozów I- Ekobal Sanok  0:3

Mosir Dukla – Szóstka Jasło 1:3

Mosir Brzozów I – Mosir Brzozów II 8:0 (Krzyżanowski Jakub x 2, Jurkiewicz

Kacper, Wolanin Hubert,  Kielar Adrian, Nogaj Damian, Białas

Oliwia,

Ekobal Sanok – Mosir Dukla 2:2

Mosir Brzozów II – Szóstka Jasło 1:7 (Targowski Kacper)

Ekobal Sanok – Mosir Brzozów II 3:1 (Kędra Bartosz)

Mosir Brzozów I – Szóstka Jasło 1:2 (Kielar Adrian)

Mosir Brzozów II- Mosir Dukla 3:3 (Targowski Kacper x2, Sobota Mateusz)

Ekobal Sanok – Szóstka Jasło 0:2

Mosir Brzozów I – Mosir Dukla 4:0 (Nogaj Damian, Supel Krzysztof, Jurkiewicz

Kacper)

Tabela:

• Szóstka Jasło
  • Ekobal Sanok
  • MOSiR Brzozów I
  • MOSiR Dukla
  • MOSiR Brzozów II
  • Najlepszy strzelec turnieju Majewski Wiktor (Szóstka Jasło) 6 bramek, najlepszy bramkarz Bartkowski Alan MOSiR Brzozów .

Skład drużyn z Brzozowa:

MOSiR Brzozów I: Białas Adrian, Kielar Adrian, Kopera Hubert, Wolanin Hubert, Zdziarski Norbert, Jurkiewicz Kacper, Krzyżanowski Jakub, Komski Michał, Nogaj Damian, Białas Oliwia, Supel Krzysztof

MOSiR Brzozów II: Babirecki Miłosz, Supel Paweł, Wolanin Konrad, Piotrowski Kacper, Sobota Mateusz, Bartkowski Alan, Ryba Franciszek, Targowski Kacper, Targowski Gabriel, Iżyk Mirosław, Wacek Dawid, Wacek Oskar, Kacper Mazur, Bartłomiej Kędra,

autor: ~UKS 6 Jasło 2013-06-17 10:13:52

avatar Dziękujemy za zaproszenie i za dobrą zabawe dla wszystkich drużyn . Bardzo fajnie zorganizowany turniej.