Finał Ligi 2004r

• autor: pawlos200, 2013-10-20 19:24

Finał Ligi Orlika Brzozów 19 październik 2013r

W sobotę 19 października na boisku MOSiR w Brzozowie został rozegrany Finał  Ligi Orlika. Zwyciężając w swojej grupie i mając najwięcej punktów w dwóch grupach zgodnie     z regulaminem zostaliśmy gospodarzami finałowego turnieju. W turnieju wzięło udział 5 drużyn grając w systemie każdy z każdym.

Turniej przebiegał w miłej atmosferze oraz sprzyjających warunkach atmosferycznych.  Rodzice jak zwykle mocno kibicowali swoim dzieciom. Jednak finały rządzą się swoimi prawami, drużyny starały się grać z pełnym zaangażowanie i dyscyplinom. Mecze były wyrównane i tylko detale decydowały o tym, że ktoś schodził z boiska pokonany.  Drużyna Brzozowa źle wchodzi w turniej i przegrywa w pierwszym meczu 2:0. Kolejne mecze w naszym wykonaniu to nerwowa gra i brak skuteczności. Pod nieobecność Miłosz brakowało lidera w drużynie. Choć trzeba wszystkich pochwalić za walkę i zaangażowanie. W końcowym rozrachunku zajmujemy IV lokatę, nie martwi nas to lecz bardziej motywuje do pracy. Na wiosnę myślę, że będziemy kontynuować taką ligę dla rocznika 2004. Okres zimowy to turnieje halowe i praca na treningach nad techniką.

Każdy zawodnik turnieju otrzymał medal, a drużyna puchar nie zabrakło również drobnych upominków dla dzieci.

Serdecznie dziękuję wszystkim, kibicom, fanom piłki nożnej, którzy zechcieli przyjść, pomagali w organizacji, kibicowali i trzymali mocno kciuku za Naszych zawodników. Szczególne podziękowania kieruję do Firmy Polikat, która nas wspiera finansowo oraz do rodziców , którzy zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju.

W trakcie trwania turnieju były przeprowadzane dwie konkurencje żonglerki i slalom na czas.

Wyniki żonglerki:

• Korbecki Jakub (Ziomki)
  • Kotowicz Konrad (Strug)
  • Musik Michał (Ziomki)

Wyniki Slalomu:

• Giza Aleksander  (Ziomki)
  • Kotowicz Konrad (Strug)
  • Musik Michał (Ziomki)

Tabela końcowa:            pkt

• Ziomki Rzeszów 12
  • Junak Słocina     7
  • Strug Tyczyn       6