Inna » Inne rozgrywki |
dzisiaj: 102, wczoraj: 78
ogółem: 1 096 195
statystyki szczegółowe
W rozwinięciu zamieszczam podział na grupy treningowe, które obowiązują od następnego tygodnia czyli od 12 listopada.
Jeśli kogoś pominąłem lub wynikły jakieś niedogodności związane z dowozem to proszę o kontakt (506083889)
W każdym miesiącu będzie odbywał się turniej kontrolny między grupami w celu weryfikacji postępu. Każdy zawodnik będzie mógł być przesunięty do innej grupy po weryfikacji, obowiązuje to również orlików i orlików młodszych. wszystkie informacje dotyczące usprawiedliwień i zwolnień z treningów proszę kierować do trenerów.
Po lewej stronie w dziale treningi są zamieszczone dni i godz treningów danej grupy.
Grupa treningowa Orzełków
Treningi odbywać się będą w Brzozowie poniedziałek Szkoła Podstawowa, piątek budowlanka godzina 17:00 trener Paweł Szałajko
Grupa treningowa Orlik młodszy:
treningi odbywać się będą w Humniskach we wtorki i czwartki o godz 16:15- 17:45 trener
Piotr Błaż
Treningi grupy Żak „A” odbywać się będą w poniedziałek w Szkole podstawowej i piątek w Budowlance od godz. 15:50 – 17:00 trener Paweł Szałajko
Grupa Żak „B” treningi wtorek – czwartek w Zespole Szkół w Starej Wsi godz.16:15- 17:30 trener Hubert Tymczak
Żak "A" Brzozów (Paweł Szałajko) | Żak "B" Stara Wieś (Hubert Tymczak) | ||
Iżyk Mirosław | 2006 | Szałajko Wiktor | 2007 |
Wacek Dawid | 2006 | Birski Seweryn | 2007 |
Siwak Filip | 2005 | Muszyński Karol | 2005 |
Targowski Kacper | 2005 | Kędra Franciszek | 2008 |
Data Andrzej | 2006 | Kobiałka Jakub | 2007 |
Dyka Oliwia | 2005 | Obłój Patryk | 2004 |
Siekaniec Jan | 2004 | Szczepek Szymon | 2004 |
Gibała Kamil | 2004 | Szmyd Szymon |
|
Florek Remigiusz | 2004 | Bacht Radosłąw | 2005 |
Lutecki Filip | 2004 | Barbara Michał | 2005 |
Dydko Kacper | 2005 | Ceglarek Nikodem | 2005 |
Jadczyszyn Wiktor | 2004 | Paczkowski Filip | 2004 |
Oleniacz Michał | 2003 | Chęc Michał | 2005 |
Oleniacz Mateusz | 2004 | Zgłobicki Tomasz | 2004 |
Kenar Szymon | 2005 | Data Wiktor | 2003 |
Piotrowski Kacper | 2004 | Biedka Dawid | 2004 |
Piotrowski Hubert | 2003 | Owoc Michał | 2005 |
Kościński Kacper | 2003 | Nowak Adam | 200 |
Wieczorek Wojciech | 2004 | Leń Kacper | 2003 |
Wieczorek Bartosz | 2007 | Szpak Marcel | 2004 |
Rzepka Jakub | 2004 | Mikoś Sewern | 2004 |
Ruchlewicz Paweł | 2003 | Paczkowski Krystian | 2006 |
|
| Kowal Kacper |
|
Podzial jest super
szmyd 2003
w piątek treningi bez zmian
Trenerze czy w niedziele gramy na hali czy trawie
dziś był super trening w starej wsi..........poszły bramy..........
|