IV miejsce w Nowosielcach

• autor: pawlos200, 2013-11-12 21:32

W niedzielny turniej na pięknej hali wchodzimy bardzo dobrze wygrywamy po niezłej grze z Grunwaldem Budziwój 3:0 (Supel Paweł x 2, Sobota Mateusz) w kolejnym meczu z faworytem turnieju Ekobal I  gramy dobrze lecz w końcówce głupi błąd spowodował, że przegrywamy 0:1. Następny mecz  z Aktiv Pro to nieskładne akcje i zła gra lecz szczęśliwie remisujemy 0:0. Wychodzimy z grupy z II miejsca do Ligi mistrzów. Lecz w tej grupie nie udało nam się powalczyć, przegrywamy z Ekobal I 4:0 i z AP Jasło 3:0 z Ekobalem II nie wykorzystujemy kilku dobrych akcji i remisujemy 0:0. W rezultacie zajmujemy IV miejsce w turnieju. Miejsce przy odrobinie szczęścia mogło być lepsze, ale nie to martwi lecz trochę słaba dyspozycja, tłumaczyć może tylko to, że był to dopiero pierwszy turniej halowy.

Dziękuję panu Targowskiemu za ufundowanie pizzy dla wszystkich naszych dzieci i za przekazanie piłki.