Relacja z turnieju w Sanoku.

• autor: pawlos200, 2013-11-25 15:08

Relacja trenera Piotra Błaża.

W niedzielny turniej wchodzimy bardzo dobrze wygrywamy po niezłej grze z Ekobalem II 2:0 (Targowski  , Sobota ) w kolejnym meczu z Bukowskiem tracimy szybko bramkę lecz udaje nam się doprowadzić do remisu,  gramy dobrze lecz w końcówce tracimy drugą bramkę i przegrywamy,  2:1.(Targowski) Następny mecz  z Ekoball sp 4 to udany początek strzelamy szybko bramkę, później podwyższamy wynik po pięknej bramce zza połowy boiska, mecz układa się bardzo dobrze mamy wiele sytuacji, strzelamy trzecia bramkę i meczy wygrywamy 3:0 (Sobota,Pilszak,Targowski).   Wychodzimy z grupy z I miejsca do półfinału. w półfinale gramy z gwiazdeczkami z Bukowska, mecz bardzo wyrównany, strzelamy bramkę i długo utrzymujemy taki wyniki i niestety 15 sek przed końcem spotkania bukowska wyrównuje meczy kończymy remisem (Sobota ). Następują rzuty karne strzelamy 3 serie lecz czwarta seria daje rozstrzygnięcie, nasz zawodnik strzela w słupek Bukowsko wykorzystuje jedenastkę i zostaje nam mecz o 3 miejsce. W meczu o 3 miejsce przegrywamy z drużyna z  Ustrzyk, szybko tracimy bramkę później dwie następne i meczy kończy się wynikiem 3:0 . W rezultacie zajmujemy IV miejsce w turnieju.

Był to pierwszy turniej pod wodzą nowego trenera, chcemy życzyć samych sukcesów i satysfakcji z pracy z tak solidną grupą.

autor: ~klop007 2013-11-25 16:10:02

avatar brawo chłopcy kto sztrzelił tą bramke z pułowy