Wynik sparingu Beniaminkiem

• autor: pawlos200, 2013-12-02 14:51

W poniedziałkowym sparingu przegrywamy z Beniaminkiem 25:9 lecz wynik nie był najważniejszy, lecz dobra zabawa i możliwością sprawdzenia się z mocnym rywalem. Chłopcy z Beniaminka, którzy  trenują już drugi rok  mają wypracowane schematy u nas tego brakowało, lecz nie ma co się martwić my dopiero pracę zaczynamy i możliwość częstej gry kontrolnej poprzez sparingi i turnieje będzie powodowało coraz lepsze wyniki.

Nieunikniony jest podział dzieci ze względu na umiejętności. Polepszy to pracę w grupach i będzie można dostosować system szkolenia do możliwości grupy.

Dziękuję mamom Krystiana Paczkowskiego i Kacpra Kościńskiego za  ufundowanie słodyczy dla dzieci. Panu Marcinowi Irzykowi za sędziowanie. Oraz nowemu trenerowi Marcinowi za to, że chce nam społecznie pomagać w podnoszeniu umiejętności.

Dzięki staraniom rodziców pozyskaliśmy partnera firmę Iwoniczankę, która zapewniać nam będzie wodę na turnieje i sparingi.

autor: ~filip paczkowski 2013-12-04 17:01:47

avatar dobry wynik niedaliście rady trudno