podsumowanie turnieju w Sanoku

zdjęcia z turnieju dostępne na stronie Ekoball Sanok

Nasze wyniki:

Ekoball I Sanok - Mosir Brzozów 2 : 0

KS Ustrzyki Dolne- Mosir Brzozów 1 :  1  (Bober  Tomasz)

Ekoball sp 4 - Mosir Brzozów 3 : 3  ( Bober Tomasz,Targowski Gabryś 2 )

Mosir Brzozów - Aktiv Pro Rymanów  2 : 0  (Targowski Gabryś, Miłosz Babirecki)

Mosir Brzozów - Trepcza 6 : 0  (Bober Tomasz 3 ,Targowski Gabryś 2, Szymon Szczepek)

Mosir Brzozów - Ekoball II Sanok  2 : 1 ( Bober Tomek)

Pierwszy mecz turnieju zaczynamy nie najlepiej  przegrywamy po słabym meczu. Drugi  mecz  gramy lepiej lecz remis natyle w tym meczu było nas stać. 3 mecz turniej gramy już fajnie kilka ładnych akcji prowadzimy trzykrotnie  ale drużyna przeciwna wyrównuje stan meczu i brak szczęścia, raz poprzeczka raz słupek i mecz kończy się kolejnym remisem . Kolejny mecz z Aktiv pro wygrywamy  gładko spokojnie kontrolujemy mecz i wygrywamy.  Mecz z Trepczą zaczynamy szybko strzeloną bramką mecz układa się dobrze spokojnie prowadzimy co ciekawe nasz zawodnik popisuje się w tym meczu hat-trickiem . Ostatni mecz gramy z Ekoball II i mecz ten decydował o III miejscu . mecz wyrównany ale tracimy bramkę , w dalszej części meczu wyrównujemy stan meczu  mecz ten to przede wszystkim mecz walki, tracimy również drugą bramkę i to samobójczą, walka w tym meczu trwa do ostatnich sekund o wyrównanie raz ratuje gości słupek a raz po ładnym strzale bramkarz drużyny przeciwnej popisuje się również ładna interwencją. Walczymy do końca ale wynik nie ulega  zmianie.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Alan Bartkowski. Na uwagę zasługuje fakt że nowy zawodnik Tomasz Bober dopasował się do drużyny i jest naszą silną bronią

Dla naszej drużyny był to już 10 turniej w tym roku szkolnym, od tej grupy wymagamy dużo bo maja wysoki potencjał.  Gratuluje wszystkim dobrego występu.