Podsumowanie turniejuw Kielnarowej

• autor: pawlos200, 2014-01-23 21:05

Czytaj w rozwinięciu

18 stycznia nasza drużyna w turnieju Resovia Vinet Cup 2014, po raz pierwszy miała okazję zagrać na tak dużej hali grając 7+1 i z tak mocnymi przeciwnikami.

Gramy pierwszy mecz na otwarcie turnieju z gospodarzem Resovią I, początek to przyzwyczajenie się do otoczenia i poczucia odległości, dlatego szybko tracimy bramkę ale już w połowie meczu gra zaczyna się kleić i zdobywamy kontaktową bramkę (Komski Michał) Do końca spotkania gramy bardzo dobrze, wynik sprawiedliwy 1:1. W drugim meczu z Glinikiem Gorlice już tak dobrze nie było, zostaliśmy zdominowani i  mogliśmy tylko odpowiadać nielicznymi kontrami. Wynik 0:5. Kolejny mecz to z dobrze nam znaną Boguchwałą, wydawało się, że są w naszym zasięgu, lecz rzeczywistość okazała się inna. Po błędach naszego bramkarza przegrywaliśmy 2:0 mieliśmy swoje szanse lecz nieskuteczność raziła. Boguchwała dorzuca trzecią bramkę i szanse na wyjście z grupy były znikome. (Dużą wątpliwości mam co do składu Boguchwały, lecz niestety niektórzy walczą o wynik za wszelką cenę) Ostatni mecz w grupie gramy o honor z Tomasovią, zmieniamy ustawienie i to był strzał w 10-tkę. Gramy bardzo dobrze i mamy mnóstwo sytuacji lecz znów nasz bramkarz nie miał dnia i daje kilka prezentów przeciwnikowi (dla naszego bramkarza był to dopiero drugi tak ważny turniej między słupkami. Trzymajmy kciuki za jego rozwój) Przegrywamy po bardzo emocjonujący meczu 2:3 (Adrian Kielar, Michał Komski). Na otarcie łez gramy o 9 miejsce z Resovią II, jest to nasza dominacja gramy koncertowo, tworzymy piękne akcje. Wygrywamy 2:0 (Adrian Kielar, Komski Michał)

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w takim turnieju przy obecności m.in Wisły Kraków, jest to ważne doświadczenie dla nas. Ten rocznik ma trochę zaległości turniejowe lecz jeszcze w zimie i na wiosnę postaramy się to zniwelować.

P.Sz.