• autor: pawlos200, 2014-04-15 20:48

W najbliższy czwartek 17.04 Grupy Żak A i B już nie ma treningów, spotykamy się we wtorek po Świętach.

W związku z licznymi nieobecnościami dzieci proszę o kontakt rodziców z trenerami z wyjaśnieniem nieobecności dziecka w innym wypadku zostanie skreślone z listy bez braku możliwości powrotu.

Przypominam, że działamy bezpłatnie to nie znaczy, że nie należy się nam odrobinę szacunku jeden telefon może wiele wyjaśnić i zmienić.

Ogłaszam również nabór uzupełniający do grupy Żak B dzieci rocznik 2005 - 07, ilość miejsc ograniczona.

Początkiem maja będziemy robić badania dzieci, proszę zapoznać się z wcześniejszymi wiadomościami co jest potrzebne i jakie procedury trzeba przejść.

Nasza Szkółka pod koniec maja planuje piknik połączony z turniejem dla wszystkich naszych dzieci, czekam na propozycje ulepszenia turnieju, wszystkie pomysły rozważymy.

autor: ~Irzyk Marcin 2014-04-16 09:52:37

avatar 25 maja Brzozovia gra u siebie więc pozostaje 18 maja bo mają wyjazd do Długiego

autor: ~mama 2014-04-18 10:24:22

avatar Proszę nie dziwić sie że dzieci nie przychodzą. Myśle że zawcześnie zapadła decyzja o graniu na powietrzu. Poprostu jest za ZIMNO. Czy trenerzy nie maja dzieci????. i jeszcze jedno po co była ta zmiana grup i dni treningów. Dzieci maja również inne zajęcia w tym lekcje z języków. Ja wiem że można powiedzieć że "jak nie pasuje to...." ale proponowałabym stały terminarz zajęć.

autor: ~Irzyk Marcin 2014-04-18 20:38:37

avatar Selekcja jest konieczna!!! bez tego nie ma możliwości osiągnięcia czegokolwiek. Trenerzy chcą dobrze. Cieszmy się że szkółka jest darmowa, musimy się dostosować, jeżeli nie to jest ekoball i beniaminek

autor: ~trener 2014-04-19 22:23:00

avatar Hale w szkołach średnich mieliśmy tylko do marca, kiedyś dzieci muszą zacząć się hartować. Terminarz jest również dostosowany do trenerów którzy też pracują, a w szkółce realizują swoje pasje. Cieszmy się że chcą pracować bo bardzo trudno jest znaleźć w Brzozowie trenerów. Jeśli chodzi o terminy to zawsze można konsultować z trenerem grupy, lecz my trenerzy nie umiemy czytać w myślach jakikolwiek kontakt rodzica dużo by zmienił.