Podsumowanie sparingu z Beniaminkiem

• autor: pawlos200, 2014-10-03 12:12

W czwartek ( 02.10 ) licząc na trafność prognoz pogody i chęć skorzystania z polskiej  "złotej jesieni" udaliśmy się na mecz sparingowy do Krosna z tamtejszym Beniaminkiem. Mimo, że aura nie dopisała to poziom sportowy, nastawienie oraz chęć dobrej zabawy spowodowały, że atmosfera była gorąca. Spotkanie obfitowało w dużą ilość zagrań,dryblingów, strzałów oraz dośrodkowań rodem z telewizyjnych ekranów. Mecz ten pokazał nad jakimi elementami " piłkarskiego rzemiosła" powinniśmy pracować na treningach.
Przed nami mnóstwo zajęć na sali gimnastycznej oraz duża ilość różnego rodzaju rozgrywek. Zakasujemy rękawy i solidnie pracujemy dobrze przy tym się bawiąc, aby jak to powiedział jeden z Trenerów Beniaminka podsumowując sparing:

"Wygrała świetna zabawa i piłka nożna."

trener Mateusz

autor: ~anonim 2014-10-08 21:28:48