Puchar Tymbarka

• autor: pawlos200, 2014-11-11 20:51

W dniu 5 listopada na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie rozegrano XV Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii chłopców U – 10. Organizatorami turnieju byli MOSiR Brzozów oraz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie. W turnieju wzięły udział drużyny: SP 1 Przysietnica, SP Blizne, SP Hłudno, SP Jasionów oraz gospodarze SP 1 Brzozów.

Wyniki meczów:

SP Hłudno – SP 1 Przysietnica 1:0

SP Blizne – SP Jasionów 3:2

SP Hłudno – SP 1 Brzozów 1:6

SP 1 Przysietnica – SP Blizne 3:1

SP 1 Brzozów – SP Jasionów 4:1

SP Blizne – SP Hłudno 1:3

SP Jasionów – SP 1 Przysietnica 0:2

SP 1 Brzozów – SP Blizne 6:1

SP Jasionów – SP Hłudno 1:2

SP 1 Przysietnica – SP 1 Brzozów 1:2

Turniej zwyciężyły drużyny:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie 12 pkt.

II miejsce Szkoła Podstawowa w Hłudnem 9 pkt.

III miejsce Szkoła Podstawowa w Przysietnicy 6 pkt.

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Bliznym 2 pkt.

Znakomicie zaprezentowali się: Krystian Paczkowski, Gabriel Targowski, Kacper Targowski (SP 1 Brzozów)oraz Dawid Wacek (SP 1 Przysietnica). W turnieju brała udział jedyna dziewczynka Oliwia Dyka, która w niczym nie ustępowała swoim rówieśnikom.

Dzień później tj. 6 listopada 2014 roku na orliku w Bliznym rywalizowali chłopcy z rocznika U – 12. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Bliznym. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn: SP Malinówka, SP 1 Przysietnica, SP 2 Humniska, SP 1 Brzozów oraz SP Blizne. Mimo zaciętej i wyrównanej walki drużyny z Gminy Brzozów dobrze zaprezentowały sie na tle rówieśników z innych szkół. Turniej zwyciężyły drużyny:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach 10 pkt.

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Przysietnicy 10 pkt.

III miejsce Szkoła Podstawowa w Hłudnem 9 pkt.

IV miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie 9 pkt.

W drużynach szkół wystąpiło wielu adeptów Szkółki Piłkarskiej Orzełki MOSiR Brzozów, którzy wyróżniali się dobrym wyszkoleniem technicznym, przygotowaniem motorycznym oraz przeglądem sytuacji na boisku. W grupie U – 12 należy wyróżnić: Norberta Orłowskiego (SP 1 Przysietnica) oraz Michała Komskiego (SP 1 Brzozów). Do kolejnej rundy awansowały drużyny U – 10 SP 1 Brzozów oraz SP Hłudno, a U – 12 SP 2 Humniska oraz SP 1 Przysietnica. Drużynom zwycięskim życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz skromny poczęstunek. Podziękowania należą się również rodzicom za pomoc w organizacji turnieju oraz za wspaniały doping młodych piłkarzy.

autor: ~mama 2014-11-13 15:53:07

avatar Ja bym wyrózniła bramkarza- dał naprawdę dał z siebie wszystko!!!

autor: ~mama 2014-11-13 15:54:17

avatar P.S. Kacpra Kościńskiego :-)