Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Inna » Inne rozgrywki

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 66
ogółem: 763 841

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Turniej w Sanoku rocznik 2004

  • autor: pawlos200, 2014-12-04 16:21

Wyjazd na turniej rocznika 2004 do Sanoka odbędzie się 07.12 o godz 7:40 spod kina w Brzozowie, stroje klubowe, zabieramy tylko buty i wyżywienie oraz dresy. Opiekun trener Tymczak tel.666111310.

skład: Adrian Białas, Mateusz Sobota, Konrad Wolanin, Miłosz Babirecki, Szymon Szczepek, Paweł Supel, Maciej Błyskal, Jatczyszyn Wiktor, Nowakowski Wojciech, Prokopowicz Mateusz, Stankiewicz Patryk, Błachut Radosław, Siekaniec Jan, Hydzik Filip

 

Proszę o kontakt z trenerem w razie niedyspozycji zawodników aby dobrać innych chłopców.

​Tym razem jedzie duży bus to zachęcam rodziców do wyjazdu z dziećmi.

NIEPODLEGŁOŚCIOWO-MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI - rocznik 2004  SANOK 07.12.2014r. 
Hala sportowa I LO w Sanoku ul. Zagrody 1
    GRUPA A   GRUPA B  
    1 Ekoball Sanok niebiescy   1 Ekoball Sanok błękitni  
    2 Ekoball Sanok zieloni   2 Orzełki Brzozów  
    3 Wilczki Lesko   3 KS Bieszczady Ustrzyki Dolne II  
    4 KS Bieszczady Ustrzyki Dolne I   4 AP Jasło  
    5 Grunwald Budziwój   5 Ziomki Rzeszów  
mecz          nr godz. Rozpiska meczy: FAZA GRUPOWA 1x10 minut Strzelcy bramek Grupy
1 08:20 Ekoball Sanok niebiescy : Ekoball Sanok zieloni     gr. A
2 08:32 Wilczki Lesko : KS Bieszczady I     gr. A
3 08:44 Ekoball Sanok błękitni : Orzełki Brzozów     gr. B
4 08:56 KS Bieszczady II : AP Jasło     gr. B
5 09:08 Grunwald Budziwój : Ekoball Sanok niebiescy     gr. A
6 09:20 Ekoball Sanok zieloni : Wilczki Lesko     gr. A
7 09:32 Ziomki Rzeszów : Ekoball Sanok błękitni     gr. B
8 09:44 Orzełki Brzozów : KS Bieszczady II     gr. B
9 09:56 KS Bieszczady I : Grunwald Budziwój     gr. A
10 10:08 Ekoball Sanok niebiescy : Wilczki Lesko     gr. A
11 10:20 AP Jasło : Ziomki Rzeszów     gr. B
12 10:32 Ekoball Sanok błękitni : KS Bieszczady II     gr. B
13 10:44 Ekoball Sanok zieloni : Grunwald Budziwój     gr. A
14 10:56 KS Bieszczady I : Ekoball Sanok niebiescy     gr. A
15 11:08 Orzełki Brzozów : Ziomki Rzeszów     gr. B
16 11:20 AP Jasło : Ekoball Sanok błękitni     gr. B
17 11:32 Wilczki Lesko : Grunwald Budziwój     gr. A
18 11:44 Ekoball Sanok zieloni : KS Bieszczady I     gr. A
19 11:56 KS Bieszczady II : Ziomki Rzeszów     gr. B
20 12:08 Orzełki Brzozów : AP Jasło     gr. B
mecz          nr godz. Rozpiska meczy: FAZA FINAŁOWA 1x12 minut Strzelcy bramek  
21 12:20 3A : 4B     o m. 5-8
22 12:32 3B : 4A      
23 12:44 1A : 2B     półfinał I
24 12:56 1B : 2A     półfinał II
25 13:08 5A : 5B     o m. 9
26 13:20   :       o m. 7
27 13:32   :       o m. 5
28 13:44   :       o m. 3
29 13:56   :       FINAŁ
14:15 zakończenie turnieju, wręczenie nagród i pucharów

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1180]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

SPONSOR

Zaprzyjaźnione kluby

Najnowsza galeria

Turniej Mikołajkowy cz.II
Ładowanie...