Inna » Inne rozgrywki |
dzisiaj: 18, wczoraj: 46
ogółem: 1 096 645
statystyki szczegółowe
Wyjazd 13 grudnia (sobota) o 8:15 spod kina w Brzozowie, stroje klubowe. zabieramy tylko buty i prowiant. Trener Paweł Jurkiewicz.
Skład: Bielawski Jakub, Chałubiński Mikołaj, Gibała Kamil, Dytko Kacper, Gładysz Barbara, Wydro Mateusz, Wydro Arkadiusz, Mikołaj Rachwał, Bober Tomasz, Filip Lutecki, Tomasz Zgłobicki, Jakub Rzepka, Remigiusz Florek, Jakub Wojtoń.
harmonogram w rozwinięciu
II Turniej piłki nożnej o Puchar SD Trepcza
13 grudnia 2014 r.
(hala sportowa ZS Strachocina godz. 8:30 zbiórka)
runda godz 900 – 0955
SD TREPCZA - I BIESZCZADY USTRZYKI
EKOBALL SANOK - II BIESZCZADY USTRZYKI
AKTIV PRO RYMANÓW - BARCELONKA PAKOSZÓWKA
ORZEŁEK BAŻANÓWKA - MOSIR BRZOZÓW
II runda godz 0955 – 1050
SD TREPCZA - BENIAMINEK KROSNO
EKOBALL SANOK - PRZEŁOM BESKO
I BIESZCZADY USTRZYKI – AKTIV PRO RYMANÓW
II BIESZCZADY USTRZYKI - ORZEŁEK BAŻANÓWKA
III runda godz 1050 – 1150
BARCELONKA PAKOSZÓWKA - BENIAMINEK KROSNO
MOSIR BRZOZÓW - PRZEŁOM BESKO
SD TREPCZA - AKTIV PRO RYMANÓW
EKOBALL SANOK - ORZEŁEK BAŻANÓWKA
IV runda godz 1150 – 1245
II BIESZCZADY USTRZYKI - PRZEŁOM BESKO
I BIESZCZADY USTRZYKI - BENIAMINEK KROSNO
SD TREPCZA - BARCELONKA PAKOSZÓWKA
EKOBALL SANOK - MOSIR BRZOZÓW
V runda godz 1245 – 1340
AKTIV PRO RYMANÓW - BENIAMINEK KROSNO
ORZEŁEK BAŻANÓWKA - PRZEŁOM BESKO
I BIESZCZADY USTRZYKI - BARCELONKA PAKOSZÓWKA
II BIESZCZADY USTRZYKI - MOSIR BRZOZÓW
Grupa A
Lp | Nazwa drużyn | I | II | III | IV | V | Punkty | Bramki | Miejsce |
1. | SD Trepcza |
|
|
|
|
|
|
|
|
2. | I Bieszczady Ustrzyki |
|
|
|
|
|
|
|
|
3. | Beniaminek Krosno |
|
|
|
|
|
|
|
|
4. | Aktiv – Pro Rymanów |
|
|
|
|
|
|
|
|
5. | Barcelonka Pakoszówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grupa B
Lp | Nazwa drużyn | I | II | III | IV | V | Punkty | Bramki | Miejsce |
1. | Ekoball Sanok |
|
|
|
|
|
| ||
2. | II Bieszczady Ustrzyki |
|
|
|
|
|
| ||
3. | Mosir Brzozów |
|
|
|
|
|
| ||
4. | Przełom Besko |
|
|
|
|
|
| ||
5. | Orzełek Bażanówka |
|
|
|
|
|
|
1 Mecz o 9 miejsce 5A …………………… - 5B …………………….
4A ……………………………………… : 3B ………………………………………
3A ……………………………………… : 4B ………………………………………
1A ……………………………………… : 2B ………………………………………
2A ……………………………………… : 1B ………………………………………
2 Mecz o 9 miejsce 5A …………………… - 5B …………………….
Mecz o 7 miejsce ……………..………… - ……………………………
Mecz o 5 miejsce ……………..………… - ……………………………
Mecz o 3 miejsce ……………..………… - ……………………………
Mecz o 1 miejsce ……………..………… - ……………………………
Regulamin turnieju
Zakończenie turnieju godzina 16: 20 – 16:30
i tak 9 miejsce
|