Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów - strona nieoficjalna

Inna » Inne rozgrywki

Resovia Winter Cup

• autor: pawlos200, 2014-12-14 19:33

W sobotę 13 grudnia udaliśmy się na prestiżowy, mocno obsadzony Turniej Halowy Resovia Winter Cup do Kielnarowej obok Rzeszowa.
Nasi podopieczni dostarczyli wielu piłkarskich emocji i stanęli na wysokości zadania. Nowością dla nas był udział po spotkaniach grupowych w tzw. "strefie umiejętności" , gdzie młodzi piłkarze rywalizowali w trzech kategoriach.
Wynik spotkania był sumowany z osiągniętym wynikiem w "strefie umiejętności" co dawało końcowy rezultat rywalizacji. Mimo początkowych problemów grupa z każdą minutą nabierała pewności siebie i późniejsza część była świetna w naszym wykonaniu.
W swojej grupie zajęliśmy piąte miejsce przegrywając niestety różnicą bramek z dwoma zespołami co nie pozwoliło walczyć o wyższe lokaty. Nie ma to jednak większego znaczenia w kontekście jakości gry jaką zaprezentowali nasi podopieczni gdy "przywykli" do warunków panujących tego dnia na hali.
Poniżej umieszczam osiągnięte przez nas wyniki zarówno na boisku jak i w strefie umiejętności.

MOSiR Brzozów 2 : 1 Bratek Bratkowice / SU - 0 : 3 - wynik końcowy 2 : 4
MOSiR Brzozów 0 : 0 Football Academy Rzeszów / SU - 1 : 2 - wynik końcowy 1 : 2
MOSiR Brzozów 0 : 2 Szkółka Piłkarska SP Przemyśl / SU - 0 : 3 - wynik końcowy 0 : 5
MOSiR Brzozów 1 : 2 MKS Tarnovia Tarnów / SU - 2 : 1 - wynik końcowy 3 : 3
MOSiR Brzozów 2 : 0 Jedynka 2006 Krasnystaw / SU - 2 : 1 - wynik końcowy 4 : 1
MOSiR Brzozów 3 : 3 Resovia Rzeszów / SU - 2 : 1 - wynik końcowy 5 : 4

STREFA PUCHAROWA

MOSiR Brzozów 2 : 0 Jedynka 2006 Krasnystaw
MOSiR Brzozów 1 : 0 Football Academy Jarosław

Podsumowując, turniej ten był bardzo dobrym sprawdzianem i wykładnikiem nad czym powinniśmy skupić się w przyszłości i chyba tylko mniejsze doświadczenie w tego typu imprezach zadecydowało o braku miejsca w gronie drużyn walczących o najwyższe cele.

W poniedziałek spotykamy się na zajęciach zgodnie z planem, a w środę, w ramach treningu cała grupa wychodzi na krytą pływalnię.

Poruszony zostanie również temat spotkania z rodzicami, którego wątkiem będą zmiany, jakie chcę wprowadzić w 2015 roku.

Ze sportowym pozdrowieniem Trener Mateusz.

Autor: Treść:pozostało znaków:

SPONSOR