Sparing z Trepczą

• autor: pawlos200, 2011-04-23 21:47

Czytaj w rozwinięciu

W dniu 21.04 reprezentanci naszej szkółki rozegrali sparing na orliku w Trepczy z tamtejszą drużyną prowadzoną przez trenera Mariusza Sumarę(zawodnika Stali Sanok).

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:Paweł Papaj, Błyskal Patryk, Dobrowolski Michał, Dąbrowski Dominik, Lasek Bartłomiej, Wojtowicz Konrad, Pawlikowski Patryk, Rzepka Arkadiusz, Rzepka Maciej, Śmietana Adam, Kot Maksymilian, Komski Łukasz, Szarek Kamil, Zdziarski Michał

Wyniki spotkań: Brzozów - Trepcza chłopcy 8:1                                                                                                         Brzozów - Trepcza dziewczęta 3:3

Strzelcy bramek: Rzepka Arkadiusz 4, Komski Łukasz 3,Dąbrowski Dominik 2, Dobrowolski Michał 1, Rzepka Maciej 1.

Był to bardzo udany wyjazd, gdyż nasi zawodnicy po raz pierwszy mieli okazję zagrać na orliku oraz pierwszy raz zagrali z drużyną dziewcząt. Jak przystało na dobrze wychowanych chłopców, trochę odpuszczaliśmy dziewczętą  lecz już po kilku chwilach przegrywaliśmy 0:3. Chłopcy zorientowali się, że dziewczyny grają bardzo twardo i nie odpuszczają żadnej piłki, zaczęliśmy grać zupełnie lepiej i tylko nieskuteczność spowodowała, że mecz zakończył się wynikiem remisowym.

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Rzepka Arkadiusz , Rzepka Maciej, Śmietana Adam, Papaj Paweł

Była to kolejna bardzo dobra lekcja dla nas. Czekamy już na kolejny wyjazd.